Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ЧЕРВНІ 2014р.

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–червні 2014р. 25,3 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму понад два мільйони гривень.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у червні 2014р. становив 60 грн. Серед міст та районів найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Охтирка, Глухів та Суми – від 70 до 140 грн., Путивльському, Білопільському і Ямпільському районах – від 27 до 45 грн., а у Липоводолинському районі він був найменшим – 1,6 грн.

Фактично у червні 2014р. субсидії отримали понад 20 тис. сімей, з яких кожна п’ята проживає у м. Суми. На ці цілі держава спрямувала понад півмільйона гривень, 42% яких припадає на жителів обласного центру.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у червні 2014р. переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила 84% загальної кількості сімей, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–червні 2014р. 13,5 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму близько 10 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування  витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу на одну сім’ю у червні 2014р. становив майже 791 грн. Найбільший розмір субсидії зазначеного виду спостерігався у містах Глухів (1454 грн.), Лебедин (857 грн.) та Ямпільському (1023 грн.), Охтирському (986 грн.), Сумському (966 грн.) та Середино-Будському (962 грн.) районах.

У м.Лебедин та Великописарівському, Краснопільському, Кролевецькому, Лебединському, Недригайлівському, Сумському і Ямпільському районах усі сім’ї, яким були призначені субсидії даного виду у червні 2014р. – одинаки.

25.07.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ