Місцеві вибори

Введення в експлуатацію виробничих будівель, споруд та потужностей по м.Шостка за 2013 рік

За 2013р. введено в експлуатацію ряд виробничих об’єктів та потужностей, серед яких: споруди підприємств електро- та теплоенергетики потужністю 4000 кВт,  місцеві водопровідні мережі – 2,07 км, місцеві трубопроводи для транспортування газу – 0,11 км, артсвердловини – 2 споруди, резервуари та ємності інші потужністю 0,65 тис.куб.м, споруди для доочищення стічних вод потужністю 5,34 тис.куб.м стічних вод/доб, споруди місцевих електричних та телекомунікаційних мереж інші – 2 споруди, потужності підприємств медичної та мікробіологічної промисловості, н.в.і.у. – 1 будівля.

Крім цього, введена адміністративно-побутова будівля промислового підприємства – 1 будівля, будівля з виробництва фарб та лаків на основі полімерів потужністю 200 т, автомобільні заправні станції на 91 тис. обслуговувань авто.

24.02.14