Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Статистичні дані по Сумській обалсті

Надання населенню Сумської області субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива за березень 2016 року

 

За березень 2016р. 260 домогосподарствам були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 0,4 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на одне домогосподарство у березні 2016р. склав 1709 грн. Серед міст та районів вищий за середній розмір субсидії зазначеного виду був у м.Суми (2168 грн.), Великописарівському (1795 грн.), Липоводолинсьському (1725 грн.) та Ямпільському (1720 грн.) районах.

 

Надання населенню Сумської області субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг за березень 2016 року

 

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, за березень 2016р. 11 тис. домогосподарств Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 12,1 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у березні 2016р. становив 1064 грн. на одне домогосподарство. Найбільший розмір субсидії спостерігався у Глухівському (2366 грн.), Роменському (1939 грн.), Охтирському (1922 грн.) та Лебединському районах (1880 грн.). Найменший розмір призначеної субсидії даного виду був у Липоводолинському районі – 428 грн.

Фактично у березні 2016р. субсидії отримали 266 тис. домогосподарств області, з яких 28% проживає у м.Суми.

Серед домогосподарств-одержувачів субсидій 34% – одинаки.

 

Виробництво продуктів харчування на Сумщині

у січніберезні 2016 року

 

За даними Головного управління статистики у Сумській області, у січні–березні 2016р. порівняно з відповідним періодом минулого року  виробництво харчових продуктів та напоїв скоротилось на 17,7%.

У січні–березні 2016р. порівняно з січнем–березнем 2015р. зменшилося виробництво борошна, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, олії соняшникової нерафінованої та її фракцій, круп, сирів жирних, м’яса великої рогатої худоби свіжого чи охолодженого, масла вершкового, виробів здобних. Поряд з цим зросло виробництво печива солодкого і вафель, пряників та виробів подібних.

 

Підсумки роботи промисловості Сумської області

у січніберезні 2016 року

 

За даними Головного управління статистики у Сумській області, у січні–березні 2016р. порівняно з січнем–березнем 2015р. індекс промислової продукції становив 90,0%, у т.ч. у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – 87,0%, переробній – 85,4%. Поряд з цим у постачанні і розподіленні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря приріст промислової продукції склав 16,1%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 55,4%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 51,8%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 47,6%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 29,9%).

Водночас, не досягнуто рівня відповідного періоду минулого року у випуску продукції на підприємствах машинобудування на 16,9%, з виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 17,7%, з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 54,8%.

 

04.05.16

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"