Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за січень–лютий 2015 року

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

за січень–лютий 2015 року

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За січень 2015р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 106,8 млн.грн., що становить 5,4% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень 2015р. склав 1366,2 грн.

БУДІВНИЦТВО

За січень–лютий 2015р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 2935 тис.грн., що складає 3,7% загального обсягу по області.

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

За січень–грудень 2014р. підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 103756 тис.грн. капітальних інвестицій, що складає 3,8% загального обсягу по області. В розрахунку на одну особу в місті припадає 1315,4 грн. капітальних інвестицій.

ТРАНСПОРТ

За січень–лютий 2015р. підприємствами автомобільного транспорту міста перевезено 11,3 тис.т вантажів, послугами пасажирського автотранспорту скористалися 1110,5 тис. пасажирів.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

Протягом січня 2015р. заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста збільшилась на 1,1 млн.грн. і на 1 лютого 2015р. складала 9,2 млн.грн. Кожний працівник не отримав в середньому 4197 грн.

Майже три чверті боргу винні своїм працівникам економічно активні підприємства, решту (2,5 млн.грн.) не виплатили підприємства-банкрути.

У січні 2015р. 4508 домогосподарствам призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 1416,2 тис.грн.

Заборгованість населення району за житло та комунальні послуги на кінець січня 2015р. становила 44,5 млн.грн., найбільшою є несплата за опалення (51,9%).

РИНОК ПРАЦІ

Упродовж січня–лютого 2015р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 678 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 159 безробітних, або 5,2% з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у лютому 2015р. – 81 особу.

На кінець лютого 2015р. на обліку залишався 2571 безробітний, що на 1,7% більше, ніж на кінець січня 2015р.

Демографічна ситуація

Станом на 1 лютого 2015р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 77,8 тис. осіб. Упродовж січня 2015р. чисельність населення міста зменшилась на 66 осіб, у т.ч. за рахунок природного скорочення – на 65 осіб, за рахунок міграційного – на 1 особу.

КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ

За повідомленням прокуратури Сумської області протягом січня–лютого 2015р. по м.Шостка обліковано 183 кримінальні правопорушень. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 15,8% – тяжкі та особливо тяжкі.

Виявлено 33 особи, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них жодного малолітнього або неповнолітнього.

26.03.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ