Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

СМЕРТНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД ЗОВНІШНІХ ПРИЧИН СМЕРТІ У ПОБУТІ У СІЧНІ–ЧЕРВНІ 2014 РОКУ

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:                 у січні–червні 2014р. в області померло 9820 осіб, з них 545 осіб – від зовнішніх причин смерті у побуті.

Від навмисного самоушкодження в області загинуло 154 особи, від випадкового отруєння та дії алкоголю – 95 осіб, від утоплення та занурення у воду – 38 осіб, від наслідків нападу з метою убивства чи нанесення ушкодження – 27 осіб, від нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я –  29 осіб, від нещасних випадків, пов’язаних з дією природних факторів – 13 осіб.

В області збільшилась кількість загиблих внаслідок транспортних нещасних випадків з 38 осіб у січні–червні 2013р. до 54 осіб у січні–червні 2014р.

Від зовнішніх причин смерті у побуті у січні–червні 2014р. в області загинуло 8 дітей у віці 0–14 років.

22.08.14