Місцеві вибори

РОЗВИТОК ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2013 РІК

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:   упродовж 2013р. діяльність у сфері послуг пошти та зв’язку на Сумщині здійснювало 41 підприємство-оператор зв’язку, якими було надано послуг на суму 479,9 млн.грн., з них 339,6 млн.грн. – населенню.

Провідне місце у загальному обсязі належить мобільному зв’язку (44,4%). За 2013р. доходи від його споживання склали 205,5 млн.грн., а кількість користувачів перевищила 1,3 млн. абонентів. Постійно збільшується коло абонентів мережі «Інтернет» та кабельного телебачення, відтак зростають і обсяги доходів: від надання доступу до мережі «Інтернет» доходи склали 53,9 млн.грн., а кількість абонентів – 61,3 тис.; від кабельного телебачення –26,1 млн.грн., кількість користувачів – 88,8 тис.

Споживання традиційних послуг зв’язку зменшується за рахунок стрімкого розвитку сучасних видів. Скорочується обсяг реалізації послуг стаціонарного телефонного зв’язку, який за 2013р. склав 116,5 млн.грн. За рахунок відмов від користування зменшилась телефонна мережа Сумщини, яка на початок 2014р. нараховувала 229,8 тис. стаціонарних телефонів проти 242,1 тис. на відповідну дату 2013р.

24.02.14