Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Робоче місце має бути безпечним

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області у 2013 році внаслідок травматизму на виробництві, пов’язаного з виробництвом, в області постраждало 152 особи. Серед міст і районів області найбільша кількість травмованих була по м.Суми (84 особи), м.м. Ромни та Шостка (по 10 осіб).

На кожну 1000 працюючих в різних галузях економіки області припадало 0,7 травмованих. Значно вищим за середньообласний рівень травматизму був по Глухівському району (2,0) та Лебединському району (1,4), а найнижчим – по м. Охтирка (0,1), м.Лебедин та Кролевецькому району (по 0,2 травмованих).

Серед потерпілих внаслідок травматизму, пов’язаного з виробництвом, 45 (29,6%) жінок, 6 осіб перебували у стані сп’яніння.

Основними травмуючими факторами, які призвели до нещасних випадків, стали: падіння потерпілого (27,6%), дія  предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються (23,7% від загального числа потерпілих), пригоди (події) на транспорті (16,4%). 

Протягом 2013р. травми, пов’язані з виробництвом, призвели до загибелі 10 осіб, що на 4 особи менше, ніж у 2012 році. Внаслідок пригод (подій) на транспорті загинуло 5 осіб. Рівень смертельного травматизму становив 0,05 потерпілих на 1000 працюючих. По м.Лебедин цей показник перевищив середньообласний у 4 рази.

 Внаслідок травматизму, пов’язаного з виробництвом, втрачено 6,4 тис. людино-днів (у 2012 – 7,5 тис.), або 42,3 людино-днів на одного потерпілого. Серед міст і районів області найбільших втрат робочого часу через травматизм, пов’язаний з виробництвом, зазнали Середино-Будський  район (278,0 людино-днів на одного потерпілого) та Глухівський район (124,3)

Крім того, внаслідок виробничого травматизму, не пов’язаного з виробництвом, протягом 2013р. була травмовано 48 осіб (у 2012р.– 60), з яких 24 особи загинули.

Найбільша кількість постраждалих по м.Суми (21 особа), м. Конотоп (6 осіб), м. Шостка  (4 особи).

Рівень виробничого травматизму, не пов’язаного з виробництвом, становив 0,2 потерпілих на 1000 працюючих. Вищий за середньообласний показник рівень травматизму по Путивльському району (1,3 на 1000 працюючих) та Охтирському району (0,7 осіб).

Був втрачений 591 людино-день, або 12,3 людино-днів на одного потерпілого.

 

08.05.14

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"