Місцеві вибори

Ринок праці у м.Шостка та Шосткинському районі за жовтень 2014 року

Впродовж жовтня 2014р. Шосткинським міськрайонним центром зайнятості зареєстровано 365 безробітних.

На обліку у державній службі зайнятості на кінець жовтня 2014р. перебувало 2220 безробітних, з яких 63,6% становили жінки, 40,3% – молоді люди у віці до 35 років. Шість з десяти (58,9%) безробітних отримували допомогу по безробіттю.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості на кінець місяця становила 87, що у 1,5 раза більше, ніж у минулому місяці.

Навантаження зареєстрованих безробітних на вільні робочі місця (вакантні посади) порівняно з вереснем 2014р. зменшилось і на кінець жовтня п.р. склало 26 одиниць.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу був на найпростіші професії (25,2% від загальної кількості заявлених вакансій), а найменший на фахівців (4,6%).

За жовтень 2014р. було працевлаштовано 259 осіб, які мали статус безробітного. Серед працевлаштованих 41,3% складають жінки, 37,5% – молоді люди у віці до 35 років.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, впродовж жовтня п.р. становила 1967 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю у жовтні 2014р. становив 926,69 грн., що дорівнює 76,1% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати 1218 грн., (у вересні п.р. – 889,31 грн. та 73,0% відповідно).

21.11.14