Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Ринок праці у м.Шостка та Шосткинському районі у вересні 2015 року

Впродовж вересня 2015р. Шосткинським міськрайонним центром зайнятості зареєстровано 295 безробітних.

На обліку у державній службі зайнятості на кінець вересня 2015р. перебувало 2228 безробітних, з яких 70,6% складали жінки, 37,3% – молоді люди у віці до 35 років. Шість з десяти (62,1%) безробітних отримували допомогу по безробіттю.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості на кінець місяця становила 102 ( у серпні п.р. – 124).

Навантаження зареєстрованих безробітних на вільні робочі місця (вакантні посади) порівняно з серпнем 2015р. збільшилось і на кінець вересня п.р. склало 22 одиниці.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу був на працівників сфери торгівлі та послуг (33,3% від загальної кількості заявлених вакансій), а найменший на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарства, риборозведення та рибальства – 1,0%.

За вересень 2015р. було працевлаштовано 108 осіб, які мали статус безробітного. Серед працевлаштованих 73,1% складають жінки, 46,3% – молоді люди у віці до 35 років.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, впродовж вересня п.р. становила 1485 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю у вересні 2015р. становив 1035,96 грн., що дорівнює 69,8% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати з 1 вересня п.р. 1378 грн. (у серпні 2015р. – 1001,37 грн. та 82,2% відповідно).

21.10.15