Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг за січень–жовтень 2015р. по м.Шостка

За січень–жовтень 2015р. 33562 домогосподарствам призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, що становило 94,8% від загальної кількості сімей, які за ними звернулись.

За цей період субсидії призначені на загальну суму 7044551 грн. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у жовтні 2015р. становив 153,2 грн. проти 293,9 грн. за жовтень минулого року.

Сума нарахованих субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за січень–жовтень 2015р. становила 55155801 грн.

Перераховано організаціям, що надають населенню житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості попередніх періодів за січень–жовтень 2015р. 39348232 грн., що на 28,7% менше суми нарахованих субсидій.

Заборгованість відділу субсидій перед організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг на кінець жовтня 2015р. склала 19822616 грн.

25.11.15