Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг за січень–квітень 2015р. по м.Шостка

За січень–квітень 2015р. 8370 домогосподарствам призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, що становило 88,3% від загальної кількості сімей, які за ними звернулись.

За цей період субсидії призначені на загальну суму 2799447 грн. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у квітні 2015р. становив 521,6 грн. проти 207,5 грн. за квітень минулого року.

Сума нарахованих субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за січень–квітень 2015р. становила         25616258 грн.

Перераховано організаціям, що надають населенню житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості попередніх періодів за січень–квітень 2015р. 21013705 грн., що на 18,0% менше суми нарахованих субсидій.

Заборгованість відділу субсидій перед організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг на кінець квітня 2015р. склала 8617600 грн.

27.05.15