Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Оплата населенням Сумської області житлово-комунальних послуг у вересні 2015 року

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, упродовж січня-вересня 2015р. населенням області сплачено за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 821,8 млн.грн., або 114,3% до суми нарахованих платежів.

Найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Буринському районі (259,2%), найнижчий – у місті Суми (100,1%).

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку у вересні 2015р. порівняно з відповідним періодом 2014р. збільшились на 28,7% із урахуванням електроенергії  (із розрахунку 150 кВт·год) становили 260,2 грн.

Заборгованість населення за надані послуги зменшилась з початку року на 104 млн.грн. і на кінець вересня 2015 року становила 173 млн.грн. Близько половини загальної суми заборгованості складають борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання.

03.11.15