Місцеві вибори

ОПЛАТА НАСЕЛЕННЯМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ЧЕРВНІ 2014 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, упродовж січня-червня 2014р. населенням області сплачено за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 491 млн.грн., або 109% до суми нарахованих платежів.

Найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Липоводолинському, Конотопському, Недригайлівському районах (понад 120%), найнижчий – у Буринському, Путивльському, Кролевецькому районах (95–99%).

Заборгованість населення за надані послуги зменшилась з початку року на 44 млн.грн. і на кінець червня 2014 року становила 174 млн.грн. Більше половини загальної суми заборгованості складають борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання.

Середній термін заборгованості населення області за житлово-комунальні послуги у червні становив 2,3 місяця. По містах Шостка і Суми цей показник перевищує середньообласний і становить відповідно 5 та 3 місяці.

Майже 60% заборгованості припадає на жителів м.Суми, значними також є борги жителів  м.Шостки та м.Конотопа.

01.08.14