Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Наукова та науково-технічна діяльність підприємств Сумської області у 2013 році

Як повідомляє Головне управління статистики у Сумській області, у 2013р. виконання наукових та науково-технічніх робіт здійснювали 15 підприємств (організацій) Сумщини. Загальний обсяг виконаних ними науково-технічних робіт становив 148,8 млн.грн, з якого 133,2 млн.грн. – виконано підприємствами обласного центру.

Упродовж року науковці області працювали над виконанням 1352 робіт, з них кожна друга мала інноваційну спрямованість.

Основним джерелом фінансування внутрішніх витрат на виконання науково-технічних робіт були власні кошти підприємств – 77,2 млн.грн, з яких за рахунок державного бюджету профінансовано 23,9 млн.грн. – ці кошти були спрямовані на виконання наукової частини державних програм з пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки. Майже 90% бюджетного фінансування було витрачено на виконання фундаментальних досліджень у сфері технічних та природничих наук. Крім того, на дослідження та розробки у галузі технічних наук, було отримано 5,1 млн.грн. з іноземних джерел та 0,03 млн.грн. коштів місцевих бюджетів.

24.04.14