Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Мігаційний рух населення Сумської області у січні 2015 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у січні 2015р. в Сумській області спостерігалось міграційне скорочення населення на 36 осіб, тоді як у січні 2014р. цей показник складав 72 особи. Тобто спостерігалось значне скорочення міграційного відтоку населення з області.

Кількість прибулих у січні 2015р. в порівнянні з січнем 2014р. зменшилась на 17 осіб і становила 811 осіб, а кількість вибулих зменшилась на 53 особи і складала 847 осіб.

Міграційний приріст населення спостерігався у 6 районах та 2 міськрадах. Найвища його інтенсивність спостерігалась у Недригайлівському, Охтирському, Лебединському, Сумському районах.

Поряд із цим, у 10 районах, 4 міськрадах та м.Шостка зареєстровано міграційне скорочення населення; інтенсивність якого була найвищою у Шосткинському, Конотопському районах, Глухівській, Роменській міськрадах.

У Великописарівському та Ямпільському районах сальдо міграції було нульовим (кількість прибулих дорівнювала кількості вибулих).

23.03.15