Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Довкілля Сумщини у 2015 році

Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який було засновано Генеральною асамблеєю ООН на Всесвітній конференції в Стокгольмі у 1972 році. В цей день по-особливому привертається увага всіх людей до захисту довкілля, яке продовжує зазнавати техногенного навантаження внаслідок викидів в атмосферу, забруднення водних та земельних ресурсів.

За даними Головного управління статистики у Сумській області протягом 2015р. у повітряний басейн області від стаціонарних джерел забруднення надійшло 17,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 35,1% менше, ніж у попередньому році та складає 0,6% загальнодержавних викидів. У розрахунку на 1 км2 території регіону це складає 0,7 т, на одну особу – 15,6 кг, проти 5,0 т і 66,7 кг відповідно по державі в цілому. Крім цього, у атмосферу надійшло 1,2 млн.т діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату.

У спеціально відведених місцях чи об’єктах на кінець 2015р. накопичилося 33,9 млн.т відходів I-IV класів небезпеки, кількість яких з попереднім роком збільшилася на 9,7%.

Важливою складовою довкілля області є ліси. Торік, робота по відтворенню лісів на землях лісового фонду проведена на площі 2,2 тис.га, у т.ч. через природне поновлення лісу – на 0,2 тис.га. Протягом 2015р. 2,6 тис.га лісових культур та ділянок з природним поновленням було переведено у вкриті лісовою рослинністю землі.

Протягом 2015р. на охорону навколишнього природного середовища підприємствами, організаціями та установами області було витрачено 304,0 млн.грн (без ПДВ), з яких 251,5 млн.грн або 82,7% складають поточні витрати, 52,5 млн.грн (17,3%) – капітальні інвестиції, з них 3,5 млн.грн – витрати на капітальний ремонт природоохоронного обладнання.

 

 

 

03.06.16

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"