Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У СІЧНІ–ЛЮТОМУ 2014 РОКУ

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: кількість наявного населення Сумської області, за оцінкою, станом на 1 березня 2014р. становила 1131,0 тис. осіб, серед них міських жителів – 68,2%, сільських – 31,8%.

Упродовж січня–лютого 2014р. чисельність населення області зменшилась на 1955 осіб. Зменшення чисельності населення відбулось за рахунок природного скорочення на 1801 особу, за рахунок міграційного – на 154 особи.

У січні–лютому 2014р. в області народилось 1608 немовлят, що на 112 дітей менше, ніж у січні–лютому 2013р. Показник народжуваності в області зменшився з 9,3 народжених у розрахунку на 1000 наявного населення у січні–лютому 2013р. до 8,8 у січні–лютому 2014р. Найбільше зниження народжуваності спостерігалось у Великописарівському, Ямпільському, Шосткинському районах. Найбільше зростання народжуваності спостерігалось у Середино–Будському, Глухівському районах та Лебединській міськраді.

Кількість померлих по області у січні–лютому 2014р. складала 3409 осіб, що на 90 осіб більше, ніж у січні–лютому 2013р; показник смертності населення збільшився з 18,0 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення у січні–лютому 2013р. до 18,6 у січні–лютому 2014р. Найбільше зростання показника смертності населення у січні–лютому 2014р. порівняно з січнем–лютим 2013р. спостерігалось в Середино–Будському районі, Роменській міськраді, Сумському, Лебединському районах. Найбільше зниження показника смертності населення спостерігалось у Охтирській міськраді, Охтирському, Краснопільському, Буринському районах.

За рахунок міжрегіонального обміну мігрантами населення області у січні–лютому 2014р. зменшилось на 177 осіб, за рахунок обміну мігрантами з іншими країнами – збільшилось на 23 особи.

24.04.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ