Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Демографічна ситуація в Сумській області у січні–червні 2015 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:    кількість наявного населення Сумської області, за оцінкою, станом   на 1 липня  2015р. складала 1118,1 тис. осіб, з них міських жителів – 68,5%, сільських – 31,5%.

Упродовж січня–червня 2015р. чисельність населення області зменшилась на 5373 особи. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення на 5323 особи, за рахунок міграційного –      на 50 осіб.

У січні–червні 2015р. в області народилось 4617 дітей, що на 295 дітей менше, ніж у січні–червні 2014р.

Показник народжуваності в області зменшився з 8,8 народжених у розрахунку на 1000 наявного населення у січні–червні 2014р. до 8,3 у січні–     червні 2015р. Найбільше зниження показника народжуваності спостерігалось у Глухівському, Краснопільському, Сумському районах та Конотопській міськраді.

Найбільше зростання коефіцієнта народжуваності у січні–червні 2015р. порівняно з січнем–червнем 2014р. спостерігалось у Шосткинському,   Путивльському районах.

Кількість померлих по області у січні–червні 2015р. складала 9940 осіб, що на 120 осіб більше, ніж у січні–червні 2014р.

20.08.15