Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Демографічна ситуація в Сумській області у січні–березні 2015 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:    кількість наявного населення Сумської області, за оцінкою, станом                                    на 1 квітня  2015р. становила 1120,7 тис. осіб, з них міських жителів – 68,4%, сільських – 31,6%.

Упродовж січня–березня 2015р. чисельність населення області зменшилась на 2783 особи. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення на 2728 осіб, за рахунок міграційного –     на 55 осіб.

У січні–березні 2015р. в області народилось 2345 дітей, що на 65 дітей менше, ніж у січні–березні 2014р.

Показник народжуваності в області зменшився з 8,6 народжених у розрахунку на 1000 наявного населення у січні–березні 2014р. до 8,5 у січні–березні 2015р. Найбільше зниження показника народжуваності спостерігалось у Глухівському, Середино-Будському, Буринському районах.

Найбільше зростання коефіцієнта народжуваності у січні–березні 2015р. порівняно з січнем–березнем 2014р. спостерігалось у Конотопському, Великописарівському, Роменському, Тростянецькому районах.

Кількість померлих по області у січні–березні 2015р. складала 5073 особи, що на 28 осіб менше, ніж у січні–березні 2014р.

08.06.15