Місцеві вибори

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: кількість наявного населення Сумської області, за оцінкою, станом на 1 лютого 2014р. становила 1131,9 тис. осіб, з них міських жителів – 68,2%, сільських – 31,8%.

Упродовж січня 2014р. чисельність населення області зменшилась на 1054 особи. Зменшення чисельності населення відбулось за рахунок природного скорочення на 986 осіб, за рахунок міграційного – на 68 осіб.

У січні 2014р. в області народилось 798 немовлят, що на 164 дитини менше, ніж у січні 2013р. Показник народжуваності в області зменшився з 9,9 народжених у розрахунку на 1000 наявного населення у січні 2013р. до 8,3 у січні 2014р. Найбільше зниження народжуваності спостерігалось у Шосткинському, Ямпільському районах, Роменській міськраді, Білопільському районі. Найбільше зростання народжуваності спостерігалось у Сумському, Лебединському, Краснопільському районах.

Кількість померлих по області у січні 2014р. складала 1784 особи, що на 3 особи більше, ніж у січні 2013р; показник смертності населення збільшився з 18,3 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення у січні 2013р. до 18,6 у січні 2014р. Найбільше зростання показника смертності населення у січні 2014р. порівняно з січнем 2013р. спостерігалось в Липоводолинському районі, Роменській міськраді, Сумському районі. Найбільше зниження показника смертності населення спостерігалось у Конотопській міськраді, Краснопільському, Буринському, Глухівському районах.

За рахунок міжрегіонального обміну мігрантами населення області у січні 2014р. зменшилось на 89 осіб, за рахунок обміну мігрантами з іншими країнами – збільшилось на 21 особу.

27.03.14