Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ЛИСТОПАДІ 2014 РОКУ

У листопаді 2014р. індекс споживчих цін (ІСЦ) по області становив 101,8%, по Україні – 101,9%, з початку року (база – грудень 2013 року) ІСЦ склав 121,2% як по області, так і по країні в цілому.

На споживчому ринку області у листопаді 2014р. індексцін на продукти харчування та безалкогольні напої становив 101,0%. Серед продуктів харчування на 6,9% подорожчали овочі. На 2,8-0,2% стали коштувати більше риба та продукти з риби, хліб і хлібопродукти, молоко, сир та яйця, олія та жири, м’ясо та м’ясопродукти. Водночас на 4,8% подешевшали фрукти (з них  ківі, цитрусові та банани – на 24,9%, 10,6%, – на 5,2% відповідно), на 9,6% – цукор. Індекс цін на безалкогольні напої становив 102,2%.

На споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг зросли ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива за рахунок підвищення тарифів на гарячу воду, опалення та водопостачання.

Також стали дорожчими одяг і взуття, підвищились ціни (тарифи) на транспорт, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла. Дещо збільшились ціни у сфері відпочинку і культури, охорони здоров’я та у сфері освіти.

16.12.14