Звіти

Зручно та комфортно: юстиція Сумщини обладнала відділи виконавчої служби терміналами

Юстиція Сумщини продовжує створювати комфортні та зручні умови для громадян.

Так, в приміщеннях відділів державної виконавчої служби встановлені платіжні термінали, завдяки яким відтепер у боржників Сумської області за виконавчим провадженням є можливість за допомогою банківської платіжної карти на місці сплатити наявну заборгованість.

Варто зазначити, що таке поліпшення значно заощаджує час громадян, а також прискорює закінчення виконавчого провадження та виключення відомостей про боржника з Єдиного реєстру боржників.

До речі, нагадуємо про переваги добровільного виконання рішення суду:

бездоганна репутація, бо дані про боржника не потраплять до відкритого реєстру боржників (https://erb/minjust.gov.ua);

свобода дій (щодо рішень суду про стягнення аліментів), а саме: батьки-аліментники мають змогу вільно їздити за кордон на відпочинок та у справах, керувати власним транспортним засобом, ходити на полювання з мисливською зброєю та брати повноцінну участь у вихованні дитини;  майнова вигода, а саме: заощадження 10% від суми, що підлягала стягненню (щодо рішення майнового характеру), або 8 346 гривень (щодо рішення немайнового характеру), та уникнення арешту й примусового вилучення майна, вільне користування їм без обмежень.

Юстиція – відкрита для людей!

27.02.2019 16:50

Источник: Юстиція http://shostka-rada.gov.ua