ПРОБЛЕМА, ПРО ЯКУ НЕ ВАРТО МОВЧАТИ – НАСИЛЬСТВУ – НІ!

13/04/18

Домашнє насильство – ганебне явище, що вимагає гучного розголосу у суспільстві та формування чіткої негативної позиції кожного громадянина у цьому питанні. І загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» взяв чіткий курс на реалізацію нового пріоритетного напрямку.

Спеціалісти юстиції Сумщини розгорнули масштабну інформаційну кампанію з роздачею інформаційних буклетів, що містять необхідні механізми захисту від проявів домашнього насильства.

Закликаємо всіх: не бійтесь сказати про свою біду, та не залишайтесь осторонь чужої, бо найнебезпечніший учасник домашнього насильства – мовчання, а звичайний прояв людяності може врятувати чиєсь життя.

Нагадаємо, 07 січня 2018 року набув чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».  Новий законодавчий крок, ініційований Міністерством юстиції України, дозволить вивести розгляд будь-якого прояву жорстокості на загальнодержавний рівень і винні обов’язково будуть покарані.

Закон – один для всіх!

#СтопНасильство #MinJust4U #ЯМП#КОМАНДА #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО