НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

05/12/17

Під час урочистого зібрання перший заступник начальника обласної юстиції Ірина Данильченко відкрила Всеукраїнський тиждень права на Сумщині. У формі круглого столу спеціалісти юстиції області обговорили реалізацію плану заходів, до якого включили проведення науково-практичних конференцій, семінарів, флешмобів та надання безоплатної правової допомоги громадянам, а також багато інших змістовних активностей.

«Цей тиждень права буде не звичайним, оскільки він проводиться ще й у межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Як показує практика, всебічне інформування громадян про їхні права та способи їх захисту  – дієвий механізм проти свавілля чиновників та бюрократії»,- наголосила під час заходу перший заступник начальника юстиції Сумщини Ірина Данильченко.

До слова, Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Захід проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини.

#МінЮст #MinJust4U#ЯМП! #ЯМАЮПРАВО! #ПРАВОВА_ДОПОМОГА #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #КОМАНДА #ПЕРЕМОГА