Шосткинський відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Шлюбний договір: що потрібно знати

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Зручно та комфортно: юстиція Сумщини обладнала відділи виконавчої служби терміналами

83 нові родини створило на Cумщині # Кохання Поза Часом

Закохані, усміхнені, радісні і зі щасливим блиском в очах – проект Міністерства юстиції #КоханняПозаЧасом 2019 поєднав долі 83 пар на Сумщині. З них 39 пар молодят одружилося в Сумах, в Конотопі взяли шлюб  9 пар закоханих, у Шостці створили 6 родин.

Ініційоване Міністерством юстиції #КоханняПозаЧасом у Шостці триває

Юстиція інформує

Іноді невеликі несплачені борги, призводять до великих проблем

У 10 боржників по аліментах на Сумщині винесені обмеження у праві керування транспортним засобом

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом

«Шлюб за добу» У Шостці: Сім’я – оберіг для воїна

З грудня минулого року сучасний та зручний сервіс Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» доступний серед інших міст Сумщини і в Шостці.

Перемога: Верховна Рада прийняла законопроект № 8584 щодо протидії булінгу

В переддень великого свята, Верховна Рада прийняла законопроект № 8584 щодо протидії булінгу, ініційований Міністерством юстиції України, який дає чітке визначення жорстокості в шкільному середовищі та встановлює «розмір відповідальності».

Найбільш вживані та найбільш рідкісні імена на Сумщині

З великою любов’ю  і найкращими надіями обирають батьки імена своїм діткам, прагнучи подарувати їм щасливу життєву долю, увінчану успіхами та перемогами.

Серед зареєстрованих за 11 місяців 2018 рокую стицією Сумщини імен залишилися найпопулярнішими Анна, Анастасія,  Аріна, Аліса, Варвара, Вікторія, Артем, Богдан, Давид, Єгор, Максим, Марк, Назар, Олександр.

ПАВЛО ПЕТРЕНКО: ПРОВІДНІ БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЇ ПІДТРИМАЛИ ЗАКОНОПРОЕКТ 9311 #РЕЙДЕРСТВОСТОП

Представники провідних бізнес-асоціацій Американської торговельної палати в Україні (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (ЕБА), Спілки українських підприємців (СУП), Офісу ефективного регулювання BRDO та Офісу Бізнес-омбудсмена підтримали законодавчі ініціативи, спрямовані на посилення боротьби з рейдерськими атаками на підприємства та майно громадян.

У ДІТЕЙ СУМЩИНИ ТВОРЧИЙ ПОГЛЯД НА ПРОФЕСІЮ ВИКОНАВЦЯ

На Сумщині підбили підсумки обласного етапу Всеукраїнського творчого конкурсу «Портрет державного виконавця очима сучасної молоді». Основна мета досягнута – школярі та студенти області ближче ознайомились з професією державного виконавця та втілили свої думки на папері і в яскравих кольорах.

РОЗЛУЧЕННЯ І РОЗПОДІЛ МАЙНА…

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

ДЕРЖАВНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ ВІДНОВИВ ПРАВА БАТЬКА

Питання виховання дитини має вирішуватись батьками спільно і факт розлучення жодним чином на спілкування тата чи мами з нащадком впливати не повинен.

Як приватизувати житло

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

«Визнання батьківства» – юстиція презентує другий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

1    2    3    4