Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Сумщина долучилася до акції «16 Днів проти насильства»

Акція була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Сьогодні більше 100 країн світу долучаються до активізації просвітницької роботи у цьому напрямку. 

 

В українському суспільстві тисячоліттями існували прислів’я, які розкривають наш менталітет у родинному житті: як наприклад, « б’є, значить любить», «не підеш по добрій волі, то підеш по неволі». Звичайно, часи змінюються і впливають на стосунки у сучасних родинах. Але статистика невблаганна: домашнє насильство проти жінок є, і щороку в Україні від нього гинуть понад 600 жінок. А скільки таких, які мовчки зносять фізичне і моральне насильство.

 

«Наразі ці 16 днів повинні згуртувати всіх, кому не байдужа ця проблема, хто може словом і ділом допомогти: поширити інформацію про правову допомогу жінкам, розповісти історію родини, де всі щасливі і доброзичливі. Це дуже важливо і для дня сьогоднішнього, і для майбутніх поколінь, адже насильство над жінками часто продовжується і насильством над дітьми. І в цьому плані цифри теж вражають: в Україні від різноманітних протиправних дій дорослих щороку страждають тисячі дітей, а за даними Міністерства внутрішніх справ України нині на обліку за вчинення насильства над дітьми у сім`ї знаходиться близько 85 тисяч осіб», − зазначила перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина ДАНИЛЬЧЕНКО.

 

За її словами, наразі у Верховній Раді знаходяться три ключові проекти, зокрема, Законопроект №5294 про запобігання та протидії домашньому насильству. Законопроект №4952 від 12.07.2016 р. про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція), який запроваджує додаткові інструменти захисту жертв насильства шляхом застосування обмежувальних заходів, корекційні програми для осіб, які вчинили насильство. 04.12.2017 16:26

Источник: Шостинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"