Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Сумщина долучилася до акції «16 Днів проти насильства»

Акція була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Сьогодні більше 100 країн світу долучаються до активізації просвітницької роботи у цьому напрямку.

В українському суспільстві тисячоліттями існували прислів’я, які розкривають наш менталітет у родинному житті: як наприклад, « б’є, значить любить», «не підеш по добрій волі, то підеш по неволі». Звичайно, часи змінюються і впливають на стосунки у сучасних родинах. Але статистика невблаганна: домашнє насильство проти жінок є, і щороку в Україні від нього гинуть понад 600 жінок. А скільки таких, які мовчки зносять фізичне і моральне насильство.

«Наразі ці 16 днів повинні згуртувати всіх, кому не байдужа ця проблема, хто може словом і ділом допомогти: поширити інформацію про правову допомогу жінкам, розповісти історію родини, де всі щасливі і доброзичливі. Це дуже важливо і для дня сьогоднішнього, і для майбутніх поколінь, адже насильство над жінками часто продовжується і насильством над дітьми. І в цьому плані цифри теж вражають: в Україні від різноманітних протиправних дій дорослих щороку страждають тисячі дітей, а за даними Міністерства внутрішніх справ України нині на обліку за вчинення насильства над дітьми у сім`ї знаходиться близько 85 тисяч осіб», − зазначила перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина ДАНИЛЬЧЕНКО.

За її словами, наразі у Верховній Раді знаходяться три ключові проекти, зокрема, Законопроект №5294 про запобігання та протидії домашньому насильству. Законопроект №4952 від 12.07.2016 р. про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція), який запроваджує додаткові інструменти захисту жертв насильства шляхом застосування обмежувальних заходів, корекційні програми для осіб, які вчинили насильство.

04.12.2017 16:26

Источник: Шостинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua