Не переплачуйте за тепло та гарячу воду

До Вашої уваги методичні рекомендації «Не переплачуйте за тепло та гарячу воду», з яких ви дізнаєтесь, як захистити свої права при здійсненні перерахунку тарифів на теплопостачання та постачання гарячої води в опалювальному сезоні 2019/2020 року.

На сайті Мін’юсту за цим посиланням можна звантажити зразки документів для перерахунку ціни на зазначені комунальні послуги:

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ЩОДО ПЕРЕРАХУНКУ ЦІНИ НА ОПАЛЕННЯ

На підставі рішення КМУ від 26 червня 2019 р. № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» встановлено граничну ціну на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та міста Київ на опалювальний сезон 2019/2020 року та розроблено калькулятор

розрахунку чесної платіжки. Скориставшись ним, можна дізнатись, чи справедливою є вартість тепла та гарячої води у регіоні, та скільки ви зекономите, оплачуючи вартість послуг за новими тарифами.

Онлайн-калькулятор доступний за посиланням:

ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР ПОСЛУГ

30.07.2019 12:27