Звіти

На Сумщині 6 місяців поспіль успішно працює центр виконання рішень

У Сумах вже 6 місяців поспіль громадяни користуються всіма перевагами комфортного та зручного офісу європейського зразка – Центру виконання рішень. За цей час фахівці юстиції Сумщини у форматі прозорості та відкритості прийняли 3 тисячі громадян та надали 6,5 тисяч послуг.

«Ми з великим задоволенням реалізуємо новації Міністерства юстиції України, тим паче коли мова йде про поліпшення умов для надання громадянам послуг. Кількість відвідувачів центру свідчить про успішність запровадженої ініціативи. Дуже приємно отримувати позитивні відгуки від роботи, особливо в такій непростій сфері, як виконання судових рішень», - зазначає керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Нагадаємо, що Центр виконання рішень забезпечує:

• прийняття документів про примусове виконання рішень та інших документів виконавчого провадження за принципом екстериторіальності;
  • надання відомостей сторонам щодо виконавчих впроваджень у межах усієї території України;
  • ознайомлення сторін з матеріалами виконавчого впровадження;
  • надання допомоги в оформленні документів;
  • надання інформаційної допомоги та консультацій;
  • електронні сервіси (онлайн-оплата боржником заборгованості, електронна комунікація, QR-код тощо);
  • зручність, комфортність, прозорість за принципом «єдиного вікна», якісні та належні умови прийому громадян.

Офіс працює за адресою: місто Суми, вулиця Петропавлівська, 75. Послуги доступні для всіх жителів Сумської області. Консультація за телефоном (0542) 655-545.

29.07.2019 10:41

Источник: Юстиція http://shostka-rada.gov.ua