На Шосткинщині 47 боржників по аліментах оголошено у розшук

12/11/18

Якщо недобросовісні батьки не лише ухиляються від сплати аліментів, а ще й намагаються приховати своє місцезнаходження – це не завада для державних виконавців, щоб залишити дитину без належних їй коштів. Вирішення ситуації чітке і зрозуміле – оголошення боржника-аліментника у розшук.

Так, у Шосткинському районі 47 осіб шляхом переховування намагається уникнути  виконання батьківських обов’язків. Проте, спеціалісти юстиції запевняють, що це не врятує горе-батьків від відповідальності за ганебну поведінку по відношенню до власних дітей.

Нагадуємо, Закон #ЧужихДітейНеБуває передбачає чіткий механізм «перевиховання» нерадивих батьків.

Тож, рекомендуємо «не ховатись» від свого батьківського обов’язку!