Звіти

Я маю право

Мін`юст запустив калькулятор "чесної платіжки"

Мобільна консультаційна група працювала на Шосткинщині

Громадянам у розв’язанні правових проблем необхідна якісна юридична  допомога. Особливо це стосується мешканців віддалених населених пунктів, які враховуючи відстань до районних чи обласних центрів або ж   відсутність коштів, не завжди можуть отримати правову консультацію.

Відсотки за несплачені борги – це не мудрість, накопичувати не потрібно

«Обіцяного 3 роки чекають» – мотивуючись такою приказкою деякі люди намагаються виконувати певні зобов’язання, при цьому не вбачають у своїй поведінці й найменшої частки провини.

У Сумах майже 4 тисячі водіїв обмежені у праві керування авто

На сьогодні у Сумах та області у зв’язку з наявністю боргу по аліментах тимчасово обмежені у праві керування транспортними засобами майже 4 тисячі громадян. Даний вид примусу передбачений ініційованим Міністерством юстиції Сумщини законом #ЧужихДітейНеБуває.

Апостиль – це потрібно знати

Консультує Міністр юстиції Павло ПЕТРЕНКО

Не бажаючи підмітати вулиці, боржники одразу знаходять кошти

Завдяки ініційованим Міністерством юстиції України новелам пакету законів #ЧужихДітейНеБуває на злісних неплатників аліментів чекають суспільно корисні роботи, кошти за відпрацювання яких у повному обсязі перераховуються на користь малечі.

Єдиний реєстр боржників – членство у колі безвідповідальних громадян

Розлучення розпалює ворожнечу між людьми, які зовсім недавно були переповнені почуттям кохання та захоплення один до одного. Обсяги непорозуміння стають все більшими, а пошук спільної мови все складнішим коли у колишнього подружжя залишаються спільні діти.

80 мільйонів гривень аліментів отримали діти Сумщини

Результативна діяльність органів юстиції в напрямку примусової ліквідації боргів по сплаті аліментів стрімко набирає обертів. Завдяки внесеним змінам у чинне законодавство правники користуються дієвими інструментами примусу та мають більше індивідуальних методів впливу на боржників.

Правовий розвиток малечі – внесок у майбутнє, що процвітає

Безоплатна правова допомога в Україні – успішна й дієва

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Понад 3,5 тисячі сумчан не зможуть з 4 серпня полювати

Менш ніж за місяць в Сумській області розпочнеться сезон полювання на пернату дичину. Проте не всі охочі зможуть організувати своє дозвілля, адже злісних неплатників аліментів фахівці юстиції Сумщини обмежили у праві полювання.

Вчасна сплата аліментів – не покарання, а спосіб піклування про дитину

Однією із головних проблем, яка виникає під час розірвання стосунків між чоловіком та дружиною, є здоровий та всебічний розвиток дитини, яка рідко не зазнає душевних страждань внаслідок розлучення батьків.

35 тисяч гривень – ціна уроку з виховання дітей від Мін’юсту

Кожне подружжя мріє відчути теплі та ніжні емоції від народження довгоочікуваної дитини, але трапляються випадки коли навіть радість від появи малечі не є перепоною для сварок та розірвання шлюбних відносин. Інколи розлучення чоловіка та дружини припиняє не лише їхні стосунки, а й вносить суттєві корективи у можливість дитини отримувати повноцінне піклування та турботу з боку батьків.

Розлучення не привід нехтувати турботою про дитину

З метою захисту громадян від свавілля комунальників та бажання монополістів нажитися на споживачах житлово-комунальних послуг, фахівці юстиції Сумщини розпочали роботу, направлену на інформування українців щодо граничних тарифів на тепло та гарчу воду, які 26 червня 2019 року затвердив Кабінет Міністрів України.

Розлучення батьків завжди залишає неприємний слід у свідомості будь-якої дитини та впливає на її подальший розвиток. Добре, коли батько та мати  спокійно припиняють свої стосунки та продовжують виховання свого чада, не звертаючи уваги на особисті образи.

#БулитиНеКруто – ЗНАЮТЬ ВИХОВАНЦІ СУМСЬКОГО ТАБОРУ «ОРЛЯТКО»

Питання цькування з приходом літніх канікул не зникає, а трансформується зі шкільного середовища в дитячі колективи в таборах, дворах та інших місцях скупчення малечі. З метою підвищення правової обізнаності молодого покоління щодо протидії цькуванню, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці юстиції Сумщини завітали до табору «Орлятко», де провели для відпочиваючих тренінг «Булити – не круто».

1    2    3    4    5    6    7    8    9