Звіти

Я маю право

Несплачені аліменти завадили сумчанину розрахуватися в магазині

Віра в особисту непокараність та зухвале ставлення до заборон – це той перелік негативних якостей людини, який рано чи пізно призведе до настання небажаних наслідків.

Понад 25 мільйонів гривень повернули фахівці юстиції працівникам Сумщини

На 100 мільйонів гривень поповнилися кишені малечі Сумщини

Безвідповідальні батьки сподіваються, що розлучення – це кінцева зупинка, вихід на якій залишить позаду всі сімейні турботи. Пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, що був ініційований Мін’юстом, завдяки своїм санкціям став для неплатників аліментів постійним нагадуванням про наявність у них певного кола зобов’язань.

ПОСЛУГА #МуніципальнаНяня ДЛЯ СУМЧАН: РОЗМІР ВІДШКОДУВАННЯ ЗБІЛЬШИВСЯ

З початку 2019 року в Україні стартувала програма уряду, направлена на компенсацію молодим батькам витрат на няню для дитини до 3 років. В рамках правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство», яка розгорнута в межах загальнонаціонального проєкту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці юстиції Сумщини інформують громадян щодо даної ініціативи та змін, які відбуваються.

Подарунок до повноліття сину від батька зробила юстиція

Житель Глухова не поспішав сплачувати своїй дитині аліменти, призначені рішенням суду ще 2013-го року у сумі 400 гривень щомісячно.

Удосконалення надання послуг – кредо юстиції Сумщини

Які переваги отримання громадянами онлайн-послуг та як вдосконалити інформаційну взаємодію відділів державної реєстрації актів цивільного стану та державної міграційної служби – такі теми для обговорення зібрали сьогодні керівників зазначених установ.

Все про реєстрацію фізичної особи – підприємця

Консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО

Кримінальна відповідальність неповнолітніх і перспективи правосуддя, дружнього до дитини

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Юстиція інформує

25 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ НАВЧИЛИ КРОЛЕВЧАНИНА ВІДПОВІДАЛЬНОМУ БАТЬКІВСТВУ;  СУМЧАНИН 2 РОКИ НЕХТУВАВ СИНОМ, ЯК НАСЛІДОК – ЧОЛОВІК ПОЗБУВСЯ 52 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ;

БОРГИ ЗАВАДИЛИ ДАЛЕКОБІЙНИКУ ВИРУШИТИ В ЧЕРГОВИЙ РЕЙС; УРОК МАТЕМАТИКИ ВІД МІН’ЮСТУ: ЯК ПЕРЕТВОРИТИ 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ НА 40.

Не переплачуйте за тепло та гарячу воду

До Вашої уваги методичні рекомендації «Не переплачуйте за тепло та гарячу воду», з яких ви дізнаєтесь, як захистити свої права при здійсненні перерахунку тарифів на теплопостачання та постачання гарячої води в опалювальному сезоні 2019/2020 року.

Квартира в рахунок боргу та аліментів

У випадках, коли громадяни не мають коштів для розрахунку з власними дітьми, одним із кардинальних варіантів розв’язання цієї проблеми є передача нерухомого майна у власність чад, що одночасно припиняє право останніх на аліменти. Такий важливий крок у налагодженні стосунків з сином зробив і мешканець Тростянеччині.

32 тисячі гривень боргу увібрали в себе несплачені аліменти, штраф та виконавчий збір

Складні життєві обставини провокують зміну поведінки людини та іноді змушують робити не властиві їй вчинки. Вирішення сімейних конфліктів також спонукає його учасників до дій, які не завжди йдуть на користь.

На Сумщині 6 місяців поспіль успішно працює центр виконання рішень

У Сумах вже 6 місяців поспіль громадяни користуються всіма перевагами комфортного та зручного офісу європейського зразка – Центру виконання рішень. За цей час фахівці юстиції Сумщини у форматі прозорості та відкритості прийняли 3 тисячі громадян та надали 6,5 тисяч послуг.

Понад 50 тисяч гривень глухівчанину коштував білет за кордон

Як показує практика, неофіційне працевлаштування, приховування реального матеріального стану, майна та інші хитрощі боржників по аліментах не є перепонами для державних виконавців у питанні відновлення економічних прав підростаючого покоління. До кожного злісного неплатника правники знайдуть «ключ», будь-то стягнення коштів з пенсії або стипендії, занесення до Єдиного реєстру боржників, обмеження у праві керувати авто чи, як у випадку з глухівчанином – обмеження у здійсненні виїздів за кордон. Подробиці – за посиланням

Що робити у разі отримання платіжки на гарячу воду та тепло з завищеною ціною

З метою захисту прав споживачів від неправомірних тарифів фахівці юстиції Сумщини інформують громадян щодо порядку дій у разі порушень їхніх прав.

1    2    3    4    5    6    7    8