Я маю право

115 мільйонів гривень для 14 тисяч дітей Сумщини: яким шляхом?

Завдяки ініційованому Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває 14 тисяч маленьких сумчан з початку 2019 року отримали 115 мільйонів гривень аліментних коштів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року показник сплати аліментів збільшився на 45%.

19.09.2019 09:36 / / Комментарии (0)

Як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

Сумщина долучилась до всеукраїнського тижня протидії булінгу

На Сумщині стартував Всеукраїнський тиждень протидії булінгу, ініційований Міністерством юстиції України в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

На Сумщині стартував всеукраїнський тиждень протидії булінгу

Низкою заходів розпочався на Сумщині Всеукраїнський тиждень протидії  булінгу. Правові уроки, що підготували фахівці юстиції, як завжди у  цікавому форматі розповідають молодому поколінню про подолання цькувань  у шкільному середовищі.

90 тисяч гривень аліментів отримали брати Костя та Тимофій

У Шосткинському району батько декілька років уникав сплати аліментів, проте важелі впливу, передбачені ініційованим Мін’юстом законом #ЧужихДітейНеБуває, знайшли управу на чоловіка та поновили права його синів.

БУЛІНГ УРІВНЮЄ ВСІХ – ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПЕРЕМОЖЕНИХ НЕ БУДЕ

Конфлікт – як вогонь, якщо вчасно не загасити, то вірогідність настання несприятливих наслідків стає значно більшою. У дитячих колективах, як і в будь-яких інших, присутні суперечки, вирішення котрих іноді потребує сторонньої допомоги.

На Сумщині боржники сплатили аліментів на 110 мільйонів гривень

Невчасно сплачені аліменти створюють труднощі, як для боржника, так і для його родини. Якщо одні на це заслуговують, через безвідповідальне  ставлення до батьківства, то інші не повинні мимоволі зазнавати утисків  своїх прав.

2 покинуті сім’ї, 2 аліментних боргу, як наслідок – заборона виїзду за кордон

Мешканець Глухівщини, покинувши одну родину, створив другу сім’ю. Проте навіть нові стосунки не пробудили у чоловіка відповідальність – він розлучився і з цією дружиною. Разом з тим містянин вважав, що залишає й фінансову підтримку дітей на обох колишніх дружин. Таке положення справ призвело до накопичення двох аліментних боргів.

350 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ ОТРИМАЛИ ДІТИ СУМЩИНИ ЗАВДЯКИ СУСПІЛЬНО КОРИСНИМ РОБОТАМ

На Сумщині з моменту дії ініційованого Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває, який значно посилив відповідальність за несплату аліментів, завдяки відпрацюванню злісних боржників на суспільно корисних роботах молоде покоління отримало 350 тисяч  гривень заборгованих коштів.

Не мовчи - тиша не союзник у боротьбі з булінгом

Різні погляди, звички та характер можуть стати причиною загострення стосунків. Сварки у дитячому колективі зазвичай мають тимчасовий  характер, але трапляються випадки, коли без сторонньої допомоги вони  можуть вирішуватись довго та мати тяжкі наслідки.

Батьківство – це не робота на час шлюбу, а обв’язок на все життя

Борги по аліментах стають приводом для погіршення і без того складних відносин, що склалися після розлучення. Багато українських родин спіткала проблема невчасно сплачених дитячих коштів, вирішити яку допомагає пакет законів  #ЧужихДітейНеБуває, що був ініційований Міністерством юстиції України. Завдяки важелям чинного законодавства, з початку року на Сумщині стягнуто понад 92 мільйони гривень аліментної заборгованості.

Сумчанина оштрафували на 50 тисяч гривень за 100- тисячний борг

В сім’ях, де намагання одного з батьків створити всі необхідні умови для повноцінного розвитку дитини руйнуються байдужістю іншого, завжди потрібна допомога. Пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, ініційований Міністерством юстиції України, змусив знайти домовленість та взаєморозуміння у багатьох родинах та допоміг малечі захистити свої економічні права.

Інтернет-магазини: що потрібно знати, щоб вберегтися від шахрайства

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

2 мільйони гривень – бонус, який отримали діти Сумщини від батьків аліментників

На Сумщині з початку 2019 року з боржників по аліментах додатково було стягнуто на користь дітей 2 мільйони гривень штрафів. Дані фінансові санкції, передбачені ініційованим  Міністерством юстиції України пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває, застосовуються до злісних неплатників та реалізовані в Україні вперше.

Що таке податкова знижка на навчання та як її отримати?

1    2    3    4    5