У бібліотеці працює виставка присвячена Дню матері

Вже третій рік поспіль в центральній міській бібліотеці проходить фотовиставка «В світі усе починається з мами!», присвячена Дню матері. Ініціатором та організатором цього проекту є громадська організація переселенців «Потрібні люди».

День матері – одне із самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить і буде самовіддано любити.

Цього року відбулися зміни в правилах голосування за кращу роботу: віддати перевагу тій чи іншій світлині можна, написавши її номер на квитку та опустивши його в скриньку для голосування. Переможці будуть визначені в таких номінаціях: «Моя мама», «Моя мама має «чоловічу» професію», «Моя дружна родина».

20 травня о 15 годині будуть підбиті підсумки голосування та  відбудеться нагородження переможців. Запрошуємо відвідати фотовиставку!

13.05.2019 10:21

Источник: Shostka-news http://www.shostka-news.com/u-bibliotetsi-pratsyuye-vistavka-prisvyachena-dnyu-materi/?fbclid=IwAR00kn9V0ANqLCP-L5G9aNo5b-RijBm6qVPypnW5xFpWFqgY7aRHODzUidg