Найкраща «панянка» Шосткинської громади — представниця Ображіївки Владислава Залозна

На головій сцені Шостки пройшов конкурс молодих панянок «Українкою я народилася». Учасницями традиційного заходу були  студентки і учениці закладів освіти. Цьогоріч вперше долучилась і представниця с. Ображіївки.  За звання найчарівнішої українки змагалися 6 дівчат. Ведуча заходу Марина Барсукова розповіла, що цього разу конкурс має патріотичне спрямування. Учасниці виступали в українських костюмах. Дівчата повинні були презентувати себе, по мелодії вгадати і проспівати українську народну пісню, вправлялися в уміннях зав’язувати краватку, правильно і швидко говорити українські скоромовки, демонстрували хореографічні здібності в танці, з підручних засобів (пакетів для сміття, туалетного паперу, газет і скотча) створювали вбрання  і презентували його.

За гучністю оплесків глядачів визначили переможницю конкурсу. Кращою «Панянкою» стала Владислава Залозна, учениця 11-класу  Ображіївського навчально-виховного комплексу Шосткинської ОТГ. Владислава зізналась, що в конкурсі краси участь приймає вперше, а ось у вокальних конкурсах виступала неоднаразово, адже вона співає у народному фольклорному ансамблі  «Любисток» (ЦЕВ). Дівчина зізнається, що рада тому, що її рідне село стало частиною Шосткинської громади і тепер ображіївці беруть активну участь у всіх міських заходах. А про свою перемогу Владислава сказала так: «Це була несподіванка, адже усі дівчата -достойні конкурентки, і я до останнього не вірила у те, що виграю. Мене переповнює радість, я дуже вдячна організаторам». Захід завершився врученням подарунків, які отримали усі конкурсантки.

04.09.2019 15:22

Источник: Shostka-news http://www.shostka-news.com/na-den-mista-mediki-pereviryali-stan-zdorov-ya-shostkintsiv-i-prigoshhali-shurpoyu/