На Київщині СБУ викрила наркоугруповання

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури у межах протидії незаконному обігу наркотиків блокували у Київській області діяльність угруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті амфетаміну.

Оперативники спецслужби встановили, що до складу групи входило четверо мешканців Сумської та Київської областей. Для виробництва синтетичних наркотиків зловмисники облаштували підпільний «цех» в одному з домоволодінь у Васильківському районі. Своїх клієнтів ділки підшукували через мережу Інтернет та здійснювали їм поштові відправлення. Також готову «продукцію» учасники угруповання реалізовували самостійно на території Сумщини.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцями проживання фігурантів справи співробітники СБУ виявили партію наркотиків, прекурсори, а також обладнання для їх виготовлення.

У межах кримінального провадження, відкритого СБУ за ст. 305 та 307 Кримінального кодексу України, правоохоронці повідомили одному із зловмисників про підозру в скоєнні злочину.

Триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності інших  учасників наркоугруповання.

22.05.2019 10:16

Источник: Прес-група УСБУ в Сумській області http://shostka-rada.gov.ua