Звіти

Зустріч з активом міської організації ветеранів

11 жовтня 2016 року відбулась зустріч заступника начальника відділу обслуговування громадян Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Валентини Молчан з міською громадською ветеранською організацією.

В ході спілкування фахівець управління розповіла присутнім про зміни, які відбулись в пенсійному законодавстві у 2016 році, про особливості виплати пенсій працюючим пенсіонерам, встановлення та виплати надбавок та доплат до пенсій, перерахунок та виплату пенсій ветеранам війни, інвалідам, учасникам бойових дій. Також вона надала роз’яснення щодо переваг отримання пенсій через банківські установи та розповіла про впровадження системи централізації призначення та виплати пенсій.

Також Валентина Михайлівна звернула увагу присутніх на функціонування веб-порталу Пенсійного фонду. Вона надала громадянам телефони «гарячої лінії» управління, за якими дистанційно можна отримати консультації по пенсійним питанням.

Наприкінці зустрічі ветерани відзначили плідну співпрацю спеціалістів управління Фонду щодо питань пенсійного забезпечення та подякували за зустріч.

17.10.2016 12:43

Источник: Управління пенсійного фонду http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund