Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Зустріч зі студентами Шосткинського інституту

Традиційними стали зустрічі фахівців Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області зі студентами та викладачами навчальних закладів.

4 жовтня 2017 року головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Тетяна Сотник провела зустріч зі студентами Шосткинського інституту Сум ДУ на тему: “Детінізація заробітної плати – запорука майбутнього!”.

Фахівець звернула увагу присутніх до переваг отримання офіційної заробітної плати, яка дає право на отримання соціальних гарантій: право на відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на оплату лікарняного, охорону праці, допомогу по безробіттю та гідну пенсію.

– Праця без укладення трудової угоди, отримання зарплати “у конверті” позбавляє людину страхового стажу, необхідного для призначення у майбутньому пенсії – і людина втрачає право на соціальні і трудові гарантії, передбачені чинним законодавством, – зазначила Тетяна Сотник.

У ході дискусії фахівець управління розповіла студентам про основні завдання та функції Пенсійного фонду України, перспективи розвитку пенсійної системи, використання в роботі новітніх інформаційних технологій.

Студенти почули цікаву й актуальну інформацію про подальші шляхи реформування пенсійної системи в Україні, зокрема, положення закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.

Чимало запитань молоді свідчать про те, що пенсійне майбутнє їм не байдуже. Юні слухачі мали змогу одержати чіткі і зрозумілі відповіді на всі поставлені запитання, які їх цікавили. Тож студенти переконані: щоб мати гарантований достаток на схилі літ, про це слід подбати замолоду. А для розширення своїх знань з пенсійної тематики підростаючому поколінню рекомендовано використовувати електронний ресурс веб-порталу Пенсійного фонду України.

05.10.2017 11:15

Источник: Пенсійний фонд http://shostka-rada.gov.ua/pension_fund/