Заступник начальника головного управління провів виїзний особистий прийом громадян

10/12/15

10 грудня 2015 року заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  Наталія Іванівна Демченкопровела у м. Шостці особистий виїзний прийом громадян.

Зустріч з жителями міста та району відбулась в управлінні Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі.

Питання, які виникли в ході зустрічі стосувалися щодо отримання пенсії за рішенням суду, розміру пенсії, перерахунку пенсії, призначення пенсії у разі втрати годувальника, тощо.

Всім громадянам, які звернулися за  роз’ясненнями Наталія Іванівна надала обґрунтовані і вичерпні відповіді щодо пенсійного забезпечення. На особистий прийом звернулось 9 громадян.

Також, Наталія Демченко провела прес-конференцію для журналістів місцевих газет та телерадіокомпаній.

Наталія Іванівна повідомила, що з вересня 70% пенсіонерів області (це — 252 тисячі) підвищено у зв’язку з переглядом мінімальних соціальних гарантій.  Проведені перерахунки не потребували звернень громадян до установ Пенсійного фонду.

Наголосила, що новим законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» Уряд має на меті урегулювати питання збалансування бюджету Пенсійного фонду, звільнення його від невластивих видатків і надання можливості кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку.

Вона повідомила, що з 1 червня цього року нарахування пенсій для усіх категорій громадян (крім військовослужбовців і науковців) проводиться за єдиними принципами.

За словами Наталії Демченко, накопичувальна система підвищує відповідальність громадян, передусім молоді, за своє пенсійне майбутнє, отже, і стимулюватиме офіційну зайнятість.

З матеріалами прес-конференції мешканці міста та району зможуть ознайомитись в місцевих засобах інформації.

Підсумки особистого прийому було підбито на зустрічі з трудовим колективом управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі, де було обговорено проблемні питання управління.

Заступник начальника головного управління  Наталія Іванівна окреслила пріоритетні завдання у роботі управління.

На фото: заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Наталія Демченко веде особистий прийом громадян в управлінні.