З Днем утворення Пенсійного фонду України!

16/12/15

З Днем утворення Пенсійного фонду України!

21 грудня 2015 року виповнюється 25 років від дня заснування Пенсійного фонду України.   Хоча це свято не є загальновідомим і не відзначене в календарі, воно надзвичайно важливе для кожного працівника Пенсійного фонду. Адже саме в цей день вшановують сумлінну та благородну працю тисяч людей, які вчасно подають руку допомоги тим, хто її потребує.

Сьогодні Пенсійний фонд України – одна з найбільш потужних та розвинених інституцій в державі, яка має величезний організаційний та технічний потенціал, здатний вирішувати і реалізовувати найскладніші завдання.

Свою історію управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі веде з 21 грудня 1990 року.

Робота спеціалістів управління перш за все направлена на якісне обслуговування громадян нашого міста та району. Вони постійно працюють над удосконаленням своєї роботи, яка направлена на створення сприятливих умов для пенсіонерів та громадян при відвідуванні управління. Усі фахівці управління відповідально ставляться до виконання своїх службових обов’язків,  чітко та злагоджено працюють над виконанням завдань, що стоять перед ними.

З нагоди Дня утворення Пенсійного фонду України хочеться подякувати всім працівникам управління за сумлінну працю, бо саме від них залежить якість роботи пенсійної системи. Побажати їм та ветеранам управління, яких ми любимо і шануємо, міцного здоров’я, щастя, здійснення найсміливіших планів та задумів. Нехай доля завжди буде прихильною до вас, хай панує лад у ваших родинах!

З повагою,

начальник управління  Пенсійного фонду України   в м.Шостці та Шосткинському районі   Ю.Ю.Кашира