Місцеві вибори

З 1 квітня проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

З 1 квітня поточного року, Шосткинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області проведено перерахунки пенсій особам, які продовжують працювати після виходу на пенсію.

Даний перерахунок стосується виключно тих пенсіонерів, які після виходу на пенсію продовжували працювати, набули страхового стажу, але свого часу не звернулися до Пенсійного фонду.

Це  стандартний перерахунок, який проводився, починаючи з 1 січня 2004 року через кожних 2 роки для пенсіонерів, які продовжували працювати  відповідно до п.4 ст. 42 Закону України від 09 липня 2003 року №1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Відмінність полягає у тому, що якщо раніше такий перерахунок здійснювався лише за заявою людини, то тепер проводитиметься автоматично щороку з 1 квітня, незалежно від того звернеться людина чи ні.

Перерахунок проведено тим особам, які станом на 1 березня 2018 року набули додаткового страхового стажу 24 місяці, або тим, які не набули такого страхового стажу, але на цю дату пройшло не менше двох років після призначення чи попереднього перерахунку пенсії.

Із загальної чисельності пенсіонерів управління (42801 особа), пенсії перераховано 9178 особам (чисельність пенсіонерів, яким збільшено загальний розмір пенсій — 6498 осіб). Додаткові витрати на виплату пенсії становлять 186474 грн. на місяць. Розмір підвищення у кожного пенсіонера визначено в індивідуальному порядку.

Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у квітні поточного року.

За довідками з питань проведених перерахунків звертайтеся до фахівців Шосткинського об'єднаного управлінням Пенсійного фонду України Сумської області за адресою: м. Шостка, вул. Депутатська, буд. 1, 1 поверх,  каб. 4, 6, 9, 10, тел. 70554, 75610.

16.04.2018 16:33

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua