Місцеві вибори

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Як зареєструватися на веб-порталі електронних послуг ПФУ - покрокова інструкція

Для Вашої зручності процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена.

Передбачено два способи реєстрації на порталі:

1) за допомогою подання заяви для реєстрації;

2) он-лайн реєстрація з використанням електронного цифрового підпису.

Реєстрація за заявою передбачає особисте відвідування управління Пенсійного фонду та складається з трьох кроків. Звернутися, до територіального органу ПФУ (за місцем реєстрації) для оформлення заяви.

1 крок. Прийти до управління Пенсійного фонду та оформити заяву. У разі виникнення питань фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні. Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Друкується розписка про одержання заяви, а також «реєстраційний код». Цей код необхідний для первинної реєстрації на веб-порталі. До моменту закінчення реєстрації він зберігається в таємниці.

2 крок. Після отримання реєстраційного коду необхідно зайти на веб-портал Пенсійного фонду України за адресою http://portal.pfu.gov.ua, обрати пункт меню «Реєстрація на порталі», заповнити реєстраційну форму, використовуючи реєстраційний код, заповнити адресу електронної скриньки, внести логін та пароль, які бажано вибирати такими, що не містять справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації сприяє захисту персональних даних.

3 крок. На електронну адресу, яку ви вказали, надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації і можливість користування послугами в електронному вигляді.

Реєстрація на Веб-порталі здійснюється тільки один раз. Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб порталі (закладка «Вхід»).

Веб-портал має зручне й просте меню та посилання, які надають покрокові роз’яснення процедури реєстрації на порталі, у будь-який спосіб (за заявою чи за допомогою ЕЦП).

З метою захисту персональних даних при реєстрації за заявою інформація на веб-порталі буде знеособлена. Виписки надходитимуть без зазначення прізвища, імені та по-батькові, без ідентифікаційного коду чи даних паспорта.

В отриманні доступу до особистих персональних даних має перевагу 2 спосіб реєстрації на порталі – за електронним цифровим підписом.

Вхід до веб-порталу за допомогою електронного ключа є однозначно зручнішим ніж за заявою. І ті особи, які мають електронний ключ – користуються перевагами, а саме: їм не потрібно відвідувати Пенсійний фонд та отримувати реєстраційний код доступу.

Зареєструватися на веб-порталі можна вдома, на роботі, в будь-якому зручному місці та в зручний час.

Процедура реєстрації максимально спрощена та займе не більше 2-3 хвилин. Після входу за посиланням http://portal.pfu.gov.ua обираємо пункт головного меню «Вхід» та виконуємо перший вхід на веб-портал за ЕЦП (закладка «За ЕЦП»).

Обираємо з переліку орган, за допомогою якого створено електронний ключ та сам ключ, який знаходиться на будь-якому носії (це флешка чи жорсткий диск комп’ютера), вносимо пароль і одразу користуємося електронними послугами веб-порталу.

Слід зауважити, що коли ми користуємося електронним ключем при реєстрації на веб-порталі – то робимо свій вхід більш захищеним ніж вхід за логіном-паролем. Отримаємо доступ до своїх персональних даних, які не підлягають розголошенню та стосуються тільки нас особисто.

Тому веб-портал, саме за рахунок надійної ідентифікації, при використанні електронного ключа надає більшу кількість електронних сервісів.

З часу запровадження веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України постійно змінюється. Нині електронний ресурс дає можливість усім зацікавленим громадянам в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії, переглядати діючу пенсійну справу.

30.01.2018 15:20

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua