ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Подальше впровадження електронних сервісів від Пенсійного фонду України надає можливість громадянам дистанційно отримувати інформацію про сплачені страхові внески, нараховану заробітну плату, страховий стаж, а також отримувати довідки з QR-кодом, СМС-інформування про сплату роботодавцем страхових внесків або отриману/перераховану пенсію.

Щоб отримати інформацію на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, потрібно зареєструватись в «Особистому кабінеті» за допомогою електронно-цифрового підпису (ЕЦП) або подати заяву до територіального органу Пенсійного фонду. Після входу в «Особистий кабінет», громадяни можуть отримати такі послуги:

• подати заяви на призначення/перерахунок пенсії,
  • переглянути свою електронну пенсійну справу,
  • отримати відомості з Реєстру застрахованих осіб ПФУ (РЗО),
  • записатися на прийом до органу Пенсійного фонду,
  • попередньо замовити паперові документи: виписки з системи персоніфікованого обліку; виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів); виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників),
  • отримати електронні документи: довідки про доходи пенсіонера для субсидії; довідки про доходи пенсіонера; індивідуальні відомості про застраховану особу (довідка ОК-5); витяг з
  • Реєстру застрахованих осіб (РЗО).

Для отримання довідки з QR-кодом, необхідно увійти до «Особистого кабінету» на Веб-порталі Пенсійного фонду України за допомогою ЕЦП та вибрати пункт «Запит на отримання електронних документів» у лівому боковому меню у розділі «Комунікації з ПФУ». На екрані відкриється електронний бланк замовлення, де потрібно вибрати необхідний вид довідки та заповнити усі обов’язкові поля. Стан розгляду звернення та завантажити довідку можна у розділі «Мої звернення». Довідка дійсна для отримання субсидій, пред’явлення у банках, оформлення документів у центрах надання адміністративних послуг і її достовірність підтверджена спеціальним QR-кодом. Детальна відео інструкція знаходиться за посиланням:

Нещодавно запрацював новий онлайн-сервіс для громадян — смс-інформування. За допомогою смс-повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, а працівників — про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу. Як самостійно налаштувати новий сервіс, дивіться в інструкції:

Зручні онлайн-сервіси значно заощаджують час і забезпечують отримання послуг у Пенсійному фонді України, не виходячи з дому. ЗРУЧНО! ДОСТУПНО! ШВИДКО!

26.11.2018 16:37

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua