Відбулася прес-конференція з актуальних питань діяльності управління

15 грудня 2016 року в Шосткинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області відбулась прес-конференція для журналістів за участю начальника відділу платежів до пенсійної системи Тетяни Сотник та начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Наталії Ярош, яка складалась з кількох блоків.

Тетяна Сотник розповіла представникам ЗМІ, що у нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Наголосила, що тільки офіційно оформлений працівник, який отримує повністю легальну заробітну плату, з якої сплачені усі податки, може відчувати себе соціально захищеним, а бюджет Пенсійного фонду матиме стабільні надходження для фінансування пенсійних виплат.

Наталія Ярош проінформувала журналістів про модернізацію веб-порталу Пенсійного фонду України. Розповіла, що завдяки  новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом, наголосила на його перевагах.

18.12.2016 11:23

Источник: Пенсійний фонд http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund