Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Відбулася зустріч з ветеранською організацією

7 листопада 2017 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Валентина Молчан провела зустріч з міською громадською організацією ветеранів.

Під час спілкування Валентина Михайлівна поінформувала про основні положення проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», зокрема, встановлення єдиних правил нарахування пенсій, скасування особливого порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам, осучаснення пенсійних виплат. Вона детально розповіла про механізм та результати проведеного осучаснення пенсій, особливості збільшення страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію, зміни в розрахунку пенсій та особливості призначення та перерахунку пенсій різним категоріям громадян.

Наприкінці зустрічі представник Фонду надала вичерпні та кваліфіковані відповіді на запитання присутніх, звернула увагу на те, що прагнучи максимально наблизити до людей свої послуги, зробити їх отримання максимально зручним, управління надає громадянам роз’яснення через «гарячу» телефонну лінію, що дозволяє оперативно отримати відповіді на звернення громадян, та веб-портал Пенсійного фонду.

07.11.2017 10:42

Источник: Шосткинська міьска рада http://www.shostka-rada.gov.ua