Звіти

Урок пенсійної грамотності для учнів старших класів

12 жовтня 2016 року головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Прцюк провела для старшокласників Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 урок на тему: «Зарплата в «конверті» – майбутнє без пенсії».

Фахівець обґрунтувала важливість легальних відносин та зазначила, що тіньовий спосіб трудових доходів впливає на соціальні гарантії найманих працівників, зокрема права на отримання пенсії. Лише за умови офіційного працевлаштування, високого рівня заробітної плати, з якої сплачено внески, та достатнього страхового стажу можна розраховувати на гідну пенсію.

Також посадовець ознайомила учнів із шляхами реформування пенсійної  системи, розповіла про впровадження та використання у Пенсійному фонді новітніх інформаційних технологій. Учні з цікавістю сприйняли надану інформацію та задали ряд запитань.

Уроки для старшокласників, Дні відкритих дверей для учнів шкіл активно застосовуються в управлінні при проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи.  Адже сучасна молодь повинна знати пенсійне законодавство, свідомо робити свій вибір, щоб бути соціально захищеними в старості. Всього за 9 місяців 2016 року управлінням було проведено 22 інформаційних заходи, на яких було присутньо 739 учнів.

17.10.2016 12:43

Источник: Управління пенсійного фонду http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund