Звіти

Спільні з ДВС рейди-виїзди до боржників

В Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області погашення заборгованості перед Фондом перебуває на постійному контролі. З кожним роком відсоток добровільної сплати заборгованих сум зменшується, тому в переважній більшості доводиться вдаватися до заходів примусового стягнення.

Поширеним заходом, який дає позитивний результат, є спільні з державними виконавцями рейди-виїзди за місцем роботи та за місцем проживання боржників фізичних осіб-підприємців з метою пошуку резервів для погашення боргу. На даний час питання стягнення заборгованості є дуже актуальним, оскільки це джерело надходження реальних коштів. Проте, на жаль, є підприємці, які не переймаються питанням сплати внесків. Саме на роботу із зазначеною категорією і доводиться спрямовувати свої зусилля.

Під час рейдів-виїздів проводиться роз’яснювальна робота, здійснюється опис майна, перевіряються каси боржників та вилучаються готівкові кошти.

Робота з примусового стягнення є пріоритетною, і співпраця з ДВС займає вагоме місце в діяльності управління. Так, за 9 місяців 2016 року управлінням спільно із ДВС Шосткинського МУЮ проведено 146 спільних виїздів до боржників. Завдяки спільній роботі в примусовому порядку стягнуто 33300 грн.

26.10.2016 13:38

Источник: Управління пенсійного фонду http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund