Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Проведено спільний тематичний семінар з роботодавцями

З метою сприяння легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати, Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області співпрацює з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавцями.

18 травня 2018 року головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Світлана Безпальча взяла участь у семінарі з роботодавцями в Шосткинському міськрайцентрі зайнятості на тему: “Легальна зайнятість — крок назустріч найманим працівникам”.

Фахівець Фонду звернула увагу присутніх на легалізації заробітної плати і зокрема на питаннях, які виникають під час призначення пенсій у зв'язку із відображенням у звітності заробітної плати низького розміру. Приділила особливу увагу питанням щодо офіційного оформлення роботодавцями  найманих працівників при прийнятті на роботу та підвищення фонду оплати праці найманим працівникам за рахунок зниження відсотка нарахування.

Наголосила, що сьогодні детінізація економіки є приорітетним та принципово важливим напрямком державної політики України. Враховуючи, що основним джерелом надходжень до бюджету Фонду є нарахування на фонд оплати праці, відповідно від його зростання залежить і фінансова стійкість пенсійної системи та майбутні соціальні гарантії працюючих.

Нагадала, що в розрахунку пенсій бере участь лише легальний заробіток, з якого оплачені внески. Пенсія буде розраховуватися саме з даних персоніфікованого обліку.

Наприкінці зустрічі, Світлана Володимирівна, ще раз нагадала присутнім, що сьогодні Пенсійний фонд України за допомогою Веб-порталу надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що містяться в персоніфікованому обліку, зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. В ході семінару учасники мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання, обмінятися думками.

18.05.2018 15:25

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua