Про питання пенсійного забезпечення - педагогічному колективу

З метою роз’яснення пенсійного законодавства 23 січня 2017 року фахівці Шосткинського об'єднаного управлінням Пенсійного фонду України Сумської області провели зустріч з вчителями в приміщенні Шосткинської загальноосвітньої школи № 4.

Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Ірина Киричко ознайомила присутніх з основними вимогами пенсійного законодавства, змінами в призначенні пенсій за вислугу років, механізмом розрахунку складових пенсійної виплати, порядком виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Також розповіла про завчасне подання документів до управління Фонду, як майбутнього пенсіонера, про перелік документів для призначення пенсій.

Головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Світлана Безпальча проінформувала присутніх на зустрічі про функціонування веб-порталу Пенсійного фонду України, висвітлила його інформаційні можливості та запропонувала всім бажаючим стати його користувачами.

Багато питань виникло у вчителів стосовно пенсії за вислугу років, порядку виплати одноразової грошової допомоги при призначенні пенсії за віком. Всім учасникам зустрічі були розповсюдженні буклети, листівки з пенсійної тематики. Присутні мали змогу поставити запитання та отримати вичерпні й кваліфіковані відповіді.

На фото: головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Ірина Киричко, головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Світлана Безпальча Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області під час зустрічі з педагогами.

24.01.2017 10:34

Источник: Пенсійний фонд http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund