Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про підсумки роботи управління за 9 місяців 2016 року

Протягом 9 місяців 2016 року робота Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області була спрямована на виконання головних завдань пенсійної системи: виконання планових показників по надходженню власних кошті та наповненню бюджету Фонду, своєчасну та стабільну виплату пенсій та грошових допомог, зменшенню заборгованості до бюджету Фонду.

 

З початку року з усіх джерел надійшло власних коштів в сумі 5,1 млн.грн., план надходжень виконано на 123,5 %. Усього за 9 місяців виплачено пенсій на суму 414,3 млн.грн. Середньомісячна потреба на виплату пенсій склала 49,2 млн.грн., що на 2,9 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом. Середній розмір пенсії станом на 1 жовтня 2016 року становить 1523,46 грн. проти 1481,20 грн. за аналогічний період минулого року.  

 

На обліку в управлінні перебуває 31896 пенсіонерів, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилось на 647  чоловік, призначено 601 нову пенсійну справу, проведено 1406 перерахунків пенсій, зроблено 531 подовження виплати пенсій по інвалідності та на випадок втрати годувальника.

 

На особистий прийом до управління звернулось 16138 осіб, за телефонами «гарячих ліній» надійшло – 49 запитів від громадян, на ВЕБ-порталі електронних послуг ПФУ зареєстровано 10039 користувачів.

 

За 9 місяців 2016 року працівниками управління проведено 292 інформаційно-роз'яснювальних заходів, спрямованих на підвищення рівня інформованості населення району щодо пенсійного законодавства та змін до нього, на яких було присутньо 7673 осіб. Проведено 5 «круглих» столів, 5 прес-конференцій, 5 брифінгів, 3 флеш-моби. Опубліковано 32 статті, на радіо  прозвучало 16 виступів та 40 виступів на телебаченні, надано для розміщення на веб-сайтах 196 повідомлень щодо діяльності управління.

 

Робота управління в подальшому буде спрямована на покращення якості обслуговування громадян і системи надання послуг, забезпечення безперебійної виплати пенсій та соціальних допомог, інтеграції інформаційних ресурсів системи Пенсійного фонду та підготовки їх переходу на web-орієнтовану технологію.24.10.2016 14:38

Источник: Управління пенсійного фонду http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"