Звіти

Про підсумки роботи управління за 9 місяців 2016 року

Протягом 9 місяців 2016 року робота Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області була спрямована на виконання головних завдань пенсійної системи: виконання планових показників по надходженню власних кошті та наповненню бюджету Фонду, своєчасну та стабільну виплату пенсій та грошових допомог, зменшенню заборгованості до бюджету Фонду.

З початку року з усіх джерел надійшло власних коштів в сумі 5,1 млн.грн., план надходжень виконано на 123,5 %. Усього за 9 місяців виплачено пенсій на суму 414,3 млн.грн. Середньомісячна потреба на виплату пенсій склала 49,2 млн.грн., що на 2,9 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом. Середній розмір пенсії станом на 1 жовтня 2016 року становить 1523,46 грн. проти 1481,20 грн. за аналогічний період минулого року.

На обліку в управлінні перебуває 31896 пенсіонерів, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилось на 647  чоловік, призначено 601 нову пенсійну справу, проведено 1406 перерахунків пенсій, зроблено 531 подовження виплати пенсій по інвалідності та на випадок втрати годувальника.

На особистий прийом до управління звернулось 16138 осіб, за телефонами «гарячих ліній» надійшло – 49 запитів від громадян, на ВЕБ-порталі електронних послуг ПФУ зареєстровано 10039 користувачів.

За 9 місяців 2016 року працівниками управління проведено 292 інформаційно-роз'яснювальних заходів, спрямованих на підвищення рівня інформованості населення району щодо пенсійного законодавства та змін до нього, на яких було присутньо 7673 осіб. Проведено 5 «круглих» столів, 5 прес-конференцій, 5 брифінгів, 3 флеш-моби. Опубліковано 32 статті, на радіо  прозвучало 16 виступів та 40 виступів на телебаченні, надано для розміщення на веб-сайтах 196 повідомлень щодо діяльності управління.

Робота управління в подальшому буде спрямована на покращення якості обслуговування громадян і системи надання послуг, забезпечення безперебійної виплати пенсій та соціальних допомог, інтеграції інформаційних ресурсів системи Пенсійного фонду та підготовки їх переходу на web-орієнтовану технологію.

24.10.2016 14:38

Источник: Управління пенсійного фонду http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund