Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про перерахунок пенсій з 01 січня 2019 року

З 01 січня 2019 року Шосткинським об'єднаним управління Пенсійного фонду України здійснено перерахунок мінімального розміру пенсії за віком для осіб, які досягли віку 65 років. За наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом. Така норма передбачена ч. 2 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»(далі-Закон).

 

З метою забезпечення такої норми законодавства з 1 січня 2018 року щомісяця проводилися перерахунки пенсій особам, які наступного місяця досягали 65-річного віку (за наявності необхідного страхового стажу 30/35 років) з метою встановлення їм мінімальної пенсії за віком в розмірі 40% мінімальної заробітної плати, визначеної Законом про Державний бюджет на відповідний рік.

 

У зв'язку із підвищенням з 01.01.2019 року згідно Закону України "Про Державний бюджет на 2019 рік" мінімальної заробітної плати в Україні до 4173,00 грн., перераховано мінімальний розмір пенсії за віком для осіб, що досягли 65 -літнього віку і мають 35 років страхового стажу у чоловіків та 30 років - у жінок. При цьому, відповідно до ч.3 ст.42 Закону , у разі збільшення розміру мінімальної заробітної плати, визначеної Законом про Державний бюджет на відповідний рік, підвищується розмір пенсії, обчислений відповідно до ст. 28 Закону (крім пенсіонерів, які працюють, провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'якове державне соціальне страхування).

 

Відповідно до ч.2 статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" мінімальний розмір пенсії за віком для цієї категорії становитиме 40% мінімальної заробітної плати, тобто 1669,20 грн. (4173,00*40%). Працюючим пенсіонерам пенсія перераховується після звільнення з роботи або припинення підприємницької діяльності з урахуванням мінімальної заробітної плати, визначеної законом на дату звільнення.

 

Підвищені розміри пенсій пенсіонери отримають в січні 2019 року.

 

Перерахунку підлягали 8096 пенсіонерів, середній розмір підвищення складає 150,81 грн. Потреба в коштах в зв'язку з проведенням перерахунків збільшилась на 1,2 млн. грн. та всього на січень 2019 року становить 95,6 млн.

 

У березні 2019 року буде проведено осучаснення пенсій, з урахуванням коефіцієнта підвищення у розмірі 50% показників зростання споживчих цін та середньої заробітної плати.

 

Очікується, що березневе підвищення складе 17 % від основного розміру пенсії, отримуваної на момент перерахунку.

 04.01.2019 10:10

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"